+372 530 540 65

info@sisering.com

TEENUSED

Digitaalselt nähtavaks

Kodulehed

Kavandame ja teeme Sulle kodulehe, mis ehitatud avatud platvormile WordPress ja mis vastab vaid Sinu vajadustele, soovidele ning eesmärkidele. Kanname hoolt, et koduleht oleks kasutajasõbralik, turvaline ning otsimootoritele atraktiivne.

Videod

Video jutustab lugusid. Aitame Sinu loo videoks vormida. Järjest suureneva infotulva seas on just video võitmas üha suuremat tähelepanu ning populaarsust, olgu siis tegemist ettevõtte esitluse, reklaamvideo, õppevideo või tootetutvustusega.

Logod

Läbimõeldud logo lisab brändile või tootele palju enamat kui vaid emotsionaalset väärtust. Aitame luua logo, mis kannab Sinu ettevõtte kogukuvandi ehk brändi tuntust ning suurendab võimalust Sinu toodetel eristuda teistest samalaadsetest.

Online-offline tugi

Kampaanialehed

Ettevõtte tegevuse toetuseks loome erilisi, ettevõtte kodulehest eraldi seisvaid, sotsiaalmeedias levitatavaid kampaanialehti ning maandumislehti, mille eesmärk on tuua Sinu tegevused, teenused või tooted palju jõulisemalt esile võrreldes sellega, mida saad näidata oma kodulehel.

E-reklaamid

Valmistame veebibännereid, mille abil saad oma sõnumid võimalikult täpselt klientideni viia. Bänner täidab oma ülesande kui see on koostatud ühe kindla eesmärgiga ning kus kogu kujundus, sisu ning ka valitud turunduskanalid on allutatud samale eesmärgile.

B2B kontaktid

Sinu bränd võtab vastutuse kogu väärtusahela eest. Sul on lisaks oma valdkonna täielikule oskusteabele soov luua ja laiendada B2B sidemeid, kuid kahjuks puudub või on ebapiisavalt kogemust oma ekspertiisi turundamiseks. Aitame kaasa B2B kontaktide loomisel ning arendamisel.

info@sisering.com

© 2021  SiseRing